Haziran ayında 466 firmaya dahilde işleme izin belgesi verildi

Ticaret Bakanlığı’nın Haziran ayına ilişkin dahilde işleme, yurt içi satış ve teslim, hariçte işleme, firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgelerinin listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazete başlıkları

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

Netanyahu: Bize zarar vermek isteyenler, saldırganlıklarının bedelini çok ağır ödeyecek

Kudüs, 20 Temmuz (Hibya) - İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, İsrail’e zarar vermek isteyenlerin saldırganlıklarının bedelini çok ağır ödeyeceğini söyledi.

20 Yaş Altı Kadın Milli Takımı, Arnavutluk’u 3-0 yendi

20 Yaş Altı Kadın Milli Takımı, Balkan Şampiyonası’nın ilk maçında Arnavutluk’u 3-0 mağlup etti.

Hagari: Husi teröristleri son aylarda istikrar ve düzeni bozmaya çalışıyor

Jerusalem, 20 Temmuz (Hibya) - İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF) Sözcüsü Tümamiral Daniel Hagari, Husilerin son aylarda Orta Doğu ile tüm bölgede istikrar ve düzeni bozmaya çalıştığını ifade etti.

BM: Afganistan'da yaşanan yıkıcı sel en az 40 kişinin ölümüne neden oldu

New York, 20 Temmuz (Hibya) – Birleşmiş Milletler (BM), Afganistan'ın orta ve doğu bölgelerinde yaşanan yıkıcı selin en az 40 kişinin ölümüne neden olduğunu açıkladı.

Bakan Tekin, Rami Kütüphanesi’nde gençlerle buluştu

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları tarafından Rami Kütüphanesi’nde düzenlenen programda gençlerle bir araya geldi.

16 Yaş Altı Erkek Milli Takımı, Yunanistan’a 3-2 mağlup oldu

16 Yaş Altı Erkek Milli Takımı, Balkan Şampiyonası’ndaki üçüncü ve son maçında Yunanistan’a 3-2 mağlup oldu.

Bakan Kacır: Türksat 6A, 50 derece doğu yörüngesine yerleşti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türksat 6A’nın 35 bin 786 kilometrede test yörüngesi olan 50 derece doğu yörüngesine yerleştiğini bildirdi.

Kayısı Festivali’nde Oğuzhan Koç rüzgarı

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 26’ıncı Malatya Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali kapsamında şarkıcı Oğuzhan Koç sahne aldı.