Başkan Soyer’den kentsel dönüşüm mesajları

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Konak Belediyesi'nin İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile yapımını tamamladığı Beştepeler Sosyal Tesisi'nin açılışına katıldı.

İzmir’de terör örgütlerine yönelik operasyon

İçişleri Bakanlığı, İzmir’de terör örgütlerinin faaliyetlerinin engellenmesi ve deşifre edilmesine yönelik düzenlenen operasyonda 10 şüpheli şahısın yakalandığını bildirdi.

Başkan Soyer: “Attığımız imzalar bir gün hayat kurtaracak”

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile afetlerde gönüllü çalışacak Arama Kurtarma Dernekleri arasında iş birliği protokolü imzalandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, afetlerde eğitimli, donanımlı, kararlı sivil yapıların önemine değinerek, “Bugün attığımız imzalar belki de gün gelecek bir hayat kurtaracak” dedi.

Bakan Fidan: “Türk devletleri olarak ne kadar bütünleşirsek o kadar güçlü oluyoruz”

DEREN KOCAMANOĞLU- 23.09.2023-HİBYA- Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Türk Devletleri Teşkilatımız, jeopolitik ve jeoekonomik dengelerin derinden sarsıldığı bu dönemde uluslararası alandaki rolünü her geçen gün daha da pekiştirmekte. Türk devletleri olarak ne kadar bütünleşirsek o kadar güçlü oluyoruz." dedi.

MLKP silahlı terör örgütüne yönelik operasyonda 13 şüpheli gözaltına alındı

İçişleri Bakanlığı, Marksist Leninist Komünist Parti (MLKP) silahlı terör örgütünün faaliyetlerinin engellenmesi ve deşifre edilmesine yönelik olarak düzenlenen İstanbul merkezli operasyonlarda 13 şüphelinin yakalanarak gözaltına alındığını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve Bakan Bolat, Kırşehir Valiliği’ni ziyaret etti

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Kırşehir Valiliği’ni ziyaret etti.

AKUT Yarımada ekibi, kaybolan bir vatandaş için operasyona çıktı

Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Yarımada ekibi, İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Kösedere Mahallesi’nde kaybolan bir vatandaş için operasyona çıktı.

Bakan Fidan, MIKTA Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katıldı

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, New York’ta MIKTA Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katıldı.

Biden: “2020 yılında en büyük şirketlerin 55'i sıfır gelir vergisi ödedi”

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden, 2020 yılında en büyük şirketlerin 55’inin sıfır gelir vergisi ödediğini belirterek, “Geçirdiğim yasaya göre asgari yüzde 15 vergi ödemek zorunda kalacaklar.” dedi.

GastroAntep Festivali etkinlerle devam ediyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen GastroANTEP Kültür Yolu Festivali’nin yedinci gününde şarkıcı Alişan, sevenleriyle bir araya geldi.